Opis stanowiska:
RSC Auto ID - jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku automatycznej identyfikacji towarów (18 lat na rynku), a także fleksograficzną i cyfrową drukarnią etykiet i opakowań.
Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
OPERATOR MASZYNY CYFROWEJ/ SPECJALISTA DS. WYDRUKÓW CYFROWYCH

Zadania:
- obsługa przemysłowej drukarki do wydruków cyfrowych etykiet samoprzylepnych i opakowań giętkich
- przygotowywanie do druku
- wykonywanie wydruków
- obsługa postpress
- obsługa urządzenia uszlachetniającego druk
- obsługa urządzeń przewijająco-sztancujących
- konfekcjonowanie

Wymagania:
- wykształcenie inżynierskie bądź w trakcie studiów zaocznych: elektroniczne, mechatroniczne, automatyczne, poligraficzne
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się schematami elektronicznymi
- komunikatywna znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie specyfikacji technicznych
- mile widziane kwalifikacje elektryczne do 1kV
- zdolności interpersonalne, komunikatywność, samodzielność, pracowitość
- zainteresowanie tematyką etykietowania, znajomość zagadnień związanych z drukowaniem
- znajomość obsługi programów graficznych: Illustrator, Photoshop, Indesign
- chęć do zgłębiania wiedzy praktycznej
- prawo jazdy kat B – mile widziane.

Oferujemy:
Osobom zainteresowanym oraz nastawionym na rozwijanie i nabywanie nowych umiejętności, oferujemy możliwość podjęcia stałej pracy w pełnym wymiarze godzin (pełny etat). Umożliwiamy udział w szkoleniach specjalistycznych i podnoszenie swoich kompetencji. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@rscautoid.pl z adnotacją Operator Cyfra/ Wydruki Cyfrowe.