Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Bolesław k. Olkusza

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należeć:
- Obsługa maszyn/urządzeń introligatorskich
- Ustawianie parametrów oraz monitoring pracy maszyny

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Duże zaangażowanie oraz odpowiedzialność za jakość i efekt swojej pracy
- Motywacja do zdobywania nowych kwalifikacji i umiejętności
- Dużym atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie (bez pośredników) w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- Niezbędne szkolenia
- Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych