Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy ambitnych, zorientowanych na cele oraz doświadczonych kandydatów na stanowisko: Lider ds. Opakowań.
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu (2 - 3 os) oraz wdrażanie projektów związanych z rozwojem istniejących komponentów opakowaniowych. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za aktywną, bieżącą analizę rynku opakowań oraz testowanie i analizowanie opakowań pod kątem optymalizacji. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za współpracę ze specjalistami ds. opakowań w innych krajach oraz zarządzanie danymi dotyczącymi komponentów opakowaniowych w systemie SAP. Stanowisko związane jest podróżami służbowymi.

Wymagania:
Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego oraz min. 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej. Lider ds. Opakowań powinien posługiwać się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Idealny kandydat powinien cechować się bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel, SAP) oraz umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje ambitną pracę na samodzielnym stanowisku przy wdrażaniu nowych projektów. Stanowisko daje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.