Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• współpracę z kluczowymi klientami firmy
• pozyskiwanie nowych klientów na rynku międzynarodowym i polskim oraz ustalanie warunków współpracy
• realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
• reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
• pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku krajowym jak i zagranicznym
• negocjowanie warunków i sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:
• min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowca
• wymagana znajomość branży papierniczej potwierdzona doświadczeniem
• umiejętność analitycznego myślenia i determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu
• gotowość do częstych wyjazdów
• umiejętność budowania nowych relacji biznesowych
• wysokie zdolności interpersonalne
• wysoki poziom kultury osobistej
• prawo jazdy kat. B
• dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• rozwój kariery zawodowej w branży
• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• umowę o pracę