Opis stanowiska:
Firma z branży opakowaniowej poszukuje Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego na południowy region województwa wielkopolskiego oraz łódzkiego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku na wyznaczonym terenie będzie odpowiedzialna za:
- rozwijanie sprzedaży poprzez rozbudowę portfela klientów na podległym terenie,
- rozwój sieci sprzedaży z nastawieniem na klientów z FMCG oraz branży budowlanej,
- promowanie produktów oferowanych przez firmę,
- spotkania biznesowe i doradztwo w zakresie doboru najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań,
- wzmacnianie wizerunku firmy,
- nawiązywanie długotrwałych relacji,
- przygotowywanie, współtworzenie i realizowanie ustalonych planów sprzedażowych,
- prowadzenie negocjacji warunków współpracy i umów,
- monitorowanie działań rynku pod kątem konkurencyjności.

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie,
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z działem produkcyjnym,
- doświadczenie w branży opakowań z tektury falistej.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- zapewnia narzędzia niezbędne do pracy na powyższym stanowisku - samochód, laptop i telefon.