Opis stanowiska:
Poszukujemy osób, które obejmą stanowisko przedstawiciela regionalnego w województwach:
- pomorskim,
- kujawsko- pomorskie,
- warmińsko,
- lubelskie,
- dolnośląskie,
- zachodniopomorskie,
- wielkopolskie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- bieżącą współpracę z dotychczasowymi klientami,
- rozwój sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie,
- wsparcie oraz doradztwo technicznego w zakresie rozwiązań produktowych i technologicznych dla klientów,
- zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z klientami,
- obserwowanie rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenia w sprzedaży w branży systemów pakowania, producentów opakowań z tworzyw sztucznych (tacki, folie, pojemniki), maszyn do przetwórstwa, maszyn do pakownia lub przypraw przemysłowych,
- znajomość rynku i branży firm produkcyjnych i przetwórstwa produktów spożywczych, dań gotowych, owoców i warzyw, mięsa, ryb i owoców morza,
- komunikatywność i łatwo nawiązywania relacji,
- samodzielność i dynamizm w działaniu,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjny system premiowy,
- narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop.