Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych za granicą,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- przygotowywanie i negocjowanie warunków handlowych z zagranicznymi klientami,
- doradztwo w zakresie produktów dla zagranicznych klientów,
- udział i reprezentacja firmy na targach branżowych,
- analiza specyficznych wymagań oraz potrzeb w danym kraju odnośnie opakowań (standardy poczty, kurierów, certyfikaty jakości itd.),
- współpraca z działem technologicznym przy projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie wyższe,
- znajomość Microsoft Excel na poziomie podstawowym,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę,
- praca w młodym zespole,
- doświadczenie zawodowe w handlu zagranicznym,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.