Opis stanowiska:
Naszym klientem jest jeden z największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Europie i jedna z czołowych firm tej branży na świecie. Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. jakości (QMA).
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- kontrola wyrobu gotowego (produkcja seryjna i preseryjna oraz testy standardowe, krótkotrwałe i dodatkowe) zgodnie z planami produkcyjnymi, wymaganiami jakościowymi i specyfikacjami,
- definiowanie, weryfikowanie i modyfikowanie planów kontrolnych w SAP dla modeli urządzeń,
- blokowanie ( i późniejsze uwalnianie) wyrobów gotowych w przypadku stwierdzenia podejrzenia seryjnych niezgodności oraz zwolnienia specjalne półfabrykatów i wzorców granicznych dla półfabrykatów,
- zajmowanie się auditem opakowań oraz auditem „lotnym” na liniach produkcyjnych,
analiza i raportowanie wyników kontroli w obszarze Auditu Wyrobu Gotowego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub elektrycznym,
- doświadczenie w dziale jakości w branży produkcyjnej (preferowana branża AGD lub Automotive) w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001,
- znajomość narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych, - zaawansowana znajomość jęz. angielskiego (warunek konieczny),
- dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. niemieckiego.
Poszukujemy kandydatów cechujących się:
- wysoką motywacją,
- samodzielnością,
- komunikatywnością kandydatów potrafiących szybko podejmować decyzje w sytuacjach stresowych,
- zdolnościami analitycznymi,
- umiejętnością pracy w zespole.

Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
- podjęcie pracy jest okazją do osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.