Opis stanowiska:
Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki Opakowań.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- koordynacja kwestii opakowań dla kilku zakładów produkcyjnych w Polsce oraz w Europie,
- kontakt z klientami, dostawcami opakowań oraz firmami transportowymi,
- ścisła współpraca z działami logistyki w pozostałych zakładach produkcyjnych naszego klienta,
- przygotowywanie propozycji opakowań dla nowych projektów,
- proponowanie rozwiązań opakowaniowych pozwalających ograniczyć koszty,
- nadzór nad poprawnością dokumentacji oraz danych zamieszczanych w systemie,
- podróże służbowe, zarówno na terenie Polski jak i Europy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie w pracy w firmie z branży automotive na stanowisku w obszarze logistyki związanym m.in. z zarządzaniem opakowaniami,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny ze względu na jego wykorzystanie w codzienne pracy,
- gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:
- współpraca z dużą, międzynarodową firmą dającą dalsze możliwości rozwoju,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
- bogaty pakiet benefitów obejmujących m.in. opiekę medyczną czy dofinansowanie do nauki języków obcych.