Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- przygotowanie powierzonych materiałów graficznych do druku w technice offsetowej i rotograwiurowej w oparciu o specyfikacje,
- nadzór i kontrola nad procesem realizacji projektów opakowań,
- obsługa programów graficznych (pakiet Adobe – Illustrator, Photoshop),
- wykorzystanie procesu zarządzania kolorem w codziennej pracy.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne),
- znajomość programów graficznych: Adobe Illustrator, Photoshop (biegła),
- znajomość programu ArtPro będzie dodatkowym atutem,
- biegła znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesie DTP,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umiejętność nawiązania swobodnej rozmowy w jęz. angielskim),
- doświadczenie w branży poligraficznej (mile widziane),
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
- wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,
- umowa o pracę,
- odpowiedzialna i ciekawa praca,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stałe doskonalenie umiejętności zawodowych,
- praca w zgranym zespole,
- aktywny współudział w tworzeniu marki.