Opis stanowiska:
Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją opakowań z folii polietylenowej poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Procesu.

Obowiązki:

- Wspieranie i optymalizacja procesu produkcji poprzez dobór odpowiednich surowców, komponentów i parametrów przetwarzania
- Rozwiązywanie problemów technologicznych oraz udział w procesie kalkulacji cen wyrobów
- Odpowiedzialność za prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych wyrobów
- Prowadzenie prób technologicznych i zarządzenie dokumentacją z powyższych obszarów

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa lub podobnym w firmie produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji opakowań z folii
- Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe (techniczne lub chemiczne)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie działającej w branży od ponad 30 lat
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia
- Możliwość realnego rozwoju zgodnie z osobistymi kompetencjami
- Przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym środowisku