abc flex sc

Szanowni Państwo !

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was do współpracy z firmą ABC FLEX s. c.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkich etykiet fleksograficznych charakteryzujących się wysoką jakością, estetyką a przy tym atrakcyjną ceną. Naszą ofertę kierujemy do producentów branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej motoryzacyjnej i innych , w której to grupie znaleźli się również Państwo.

Wykonujemy wysokiej klasy etykiety zabezpieczone laminatem lub lakierem UV, drukowane zarówno na samoprzylepnych papierach jak i foliach przeźroczystych lub metalicznych oraz wszelkich preferowanych przez Państwa podłożach.

W naszej ofercie znajdują się również etykiety czyste i wstępnie zadrukowane (zawierające np. logo firmy) , przeznaczone dla użytkowników drukarek termicznych i termo -transferowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz proponujemy bezpośredni kontakt – wykonamy kalkulację cenową preferowanych przez Państwa etykiet – która przekona Was o atrakcyjności naszej oferty.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem a szeroki wachlarz oferowanych przez nas etykiet już wkrótce zagości na opakowaniach, niewątpliwie podnosząc walory Państwa produktów.Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracyABC FLEX s. c.
ul. Fabryczna 20 A
31- 553 Kraków
tel. /fax. 012/ 413 11 62
kom. 502 023 375
www. abcflex. eu
e-mail : biuro@abcflex. eu