AE ENERGIA - logo

AE ENERGIA

Szanowni Państwo
AE Energia Sp. z o.o. to firma zajmująca się między innymi importem i dystrybucją wysokiej jakości opakowań i produktów stosowanych w przemyśle kosmetycznym. Oferujemy opakowania do wszystkich produktów kosmetyki kolorowej, białej oraz perfumeryjnej. Aktualnie rozszerzamy naszą ofertę o produkty gotowe jak też jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szereg niekonwencjonalnych pomysłów i rozwiązań zgodnych z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.
Współpracujemy z producentami europejskimi i dalekowschodnimi. Firma ma swoje przedstawicielstwo w Taipei, tam dokonywana jest inspekcja jakościowa
i ilościowa, co daje nam i naszym Odbiorcom poczucie bezpieczeństwa.
Posiadamy największą na polskim rynku ofertę pod względem ilości wzorów.
Proponowany przez nas asortyment to ponad sześć tysięcy wzorów opakowań wciąż aktualizowanych, wykonanych z takich materiałów jak: szło, aluminium, akryl oraz inne tworzywa sztuczne. Rozszerzając naszą dotychczasową ofertę przygotowaliśmy też propozycje wyrobów gotowych, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Państwa ofert.
W ramach naszej działalności oferujemy także wykonanie nadruku na opakowaniach kosmetycznych takimi metodami jak: offset, sitodruk, hot stamping, anodowanie.
Pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom wdrożyliśmy system zarządzania ISO 9001:2000
Sprowadzamy również surowce, komponenty, opakowania oraz produkty gotowe dla chemii gospodarczej.