Agencja Poligraf - logo

Agencja Poligraf

+48.22.6208597

Agencja Poligraf to drukarnia cyfrowa.

Jesteśmy przygotowani do wykonania niemalże każdego zlecenia poligraficznego (od projektu do wysyłki) - pocztówki, zaproszenia, kalendarze, foldery, ulotki, prezentacje, książki, broszury, prezentacje .

ALE PRZEDE WSZYSTKIM .
. druk cyfrowy jest niezastąpionym narzędziem do personalizacji różnego rodzaju produktów, dlatego chcemy polecić nasze usługi również w tym zakresie.
Oprócz "zwykłej" personalizacji tekstowej i graficznej oferujemy PERSONALIZACJĘ ZDJĘĆ. Jest to bardzo efektowny i coraz bardziej popularny produkt wykorzystywany w nowoczesnym marketingu. Zdjęcia z imieniem i nazwiskiem - tak autentyczne jakby zrobione w rzeczywistości - mogą być wydrukowane na różnego rodzaju produktach; kartkach pocztowych, zaproszeniach, plakatach, kalendarzach
Na marginesie - kto powiedział, że kalendarze zamawia się tylko pod koniec roku? U nas, również z wykorzystaniem fotografii personalizowanych, można zamawiać kalendarze w dowolnym miesiącu - od marca do lutego lub od września do sierpnia w zależności od potrzeb. Indywidualny kalendarz to zawsze dobry prezent.

Polecamy nasz program lojalnościowy, który pozwala uzyskiwać duże rabaty przy małych zleceniach.

Zawsze jesteśmy do usług, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc również w przygotowaniu waszych projektów. Jeżeli nie wiecie jak najlepiej i ekonomicznie przygotować i wydrukować zlecenie, służymy pomocą. Dla naszych klientów realizujemy prace także w innych technikach druku - offsecie, fleksografii, sitodruku. Doświadczenie, znajomość branży i rynku oraz bardzo niskie marże pozwalają nam przedstawiać atrakcyjne oferty również w tym zakresie.

Zapraszamy do współpracy
info@poligraf. com. pl
tel. /fax (22) 899-14-53, 620-85-97
02-672 Warszawa (w pobliżu Galerii Mokotów)
ul. Domaniewska 35 (wejście od ul. Langego

Dane adresowe:
ul. Domaniewska 35
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Agencja Poligraf:
  • Opakowania