AMADE Group

Dziękujemy za zainteresowanie drukarnią AMADE Group.

Nasza drukarnia zajmuje się profesjonalnym drukiem etykiet, naklejek samoprzylepnych i taśmy foliowej do opakowań flow-pac w systemie rola–rola, rola-arkusz, arkusz-arkusz.
W ramach grupy oferujemy profesjonalnej jakości druk fleksograficzny, cyfrowy i offsetowy etykiet i naklejek samoprzylepnych oraz taśm foliowych i etykiet bez klejowych już od 1 szt.

Wieloletnie doświadczenia handlowe połączone z nowoczesnymi metodami druku i produkcji, pozwalają nam konkurować wysoką jakością z podobnymi produktami, obecnymi na rynku Polski i Europy.
Głównym zadaniem postawionym przed grupą jest rozwijanie pozytywnego wizerunku branży, w oparciu o profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Łączymy doradztwo i pomagamy zdobywać wiedzę, która pozwala na podejmowanie słusznych decyzji , często obniżających koszty w Państwa firmach.
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą potrzeb odbiorcy. Naszym zadaniem jest dostosować produkt do wymagań odbiorcy z uzyskaniem minimalizacji kosztów i zachowaniem wysokiej jakości produktu końcowego. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta, pozwala nam oferować sprawdzone rozwiązania, odpowiednie dla Twoich potrzeb.
W krótkim okresie od założenia firmy w 2010 roku, nawiązaliśmy współpracę z kluczowymi odbiorcami naszych produktów i usług w Polsce i Europie. Zalety wysokiej jakości naszych etykiet doceniają między innym odbiorcy z Litwy, Ukrainy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosjii.
Odzwierciedleniem wizji AMADE Group, stały się słowa wypowiedziane przez Toma Petersa:.
” Wsłuchiwanie się w głos klientów, powinno stać się biznesem każdej firmy ... "
Stabilny rozwój firmy zapewniają nam cenne uwagi klientów, dotyczące rosnących potrzeb, mobilizując nas do nieustannego tworzenia nowych kreatywnych rozwiązań. Jako grupa kreatywnych osób wierzymy, że nasze możliwości ogranicza tylko Ludzka wyobraźnia.