BAJ-PROS EKO Sp. z o.o.

Jeśli szukasz opakowań dla swojego biznesu, jeśli stale zastanawiasz się na optymalizacją swojego łańcucha dostawa - jesteś w dobrym miejscu. Pracujemy zgodnie z koncepcją ECR (Effective Consumer Response), czyli efektywna obsługa klienta - "pracować razem, aby spełnić lepiej i szybciej życzenie klientów przy mniejszym koszcie".

Mamy zaszczyt pracować dla polskich i międzynarodowych firm w zakresie opakowań promocyjnych, transportowych i zbiorczych RRP w szerokim zakresie sektorów przemysłu: od żywności przetworzonej i napoje, elektronikę i rozrywkę komputerową, kosmetyki, artykuły AGD. Offset dostarcza niezwykle atrakcyjnych rozwiązań.

Nowy Brand OFFSETBOX odzwierciedla połączenie długoletniej wiedzy na temat druku, produkcji i marketingu związanych z opakowaniami oraz materiałami POS. Nowa nazwa jest również wyrazem dalszego dopasowania firmy do potrzeb i oczekiwań klientów w sferze biznesu, pozwala na większą rozpoznawalność na rynku, zdobycie większego zaufania klientów i potencjalnych nabywców, zwiększając tym samym możliwości dalszego rozwoju.

Opakowania kaszerowane ze względu na swoją funkcję są świetnym nośnikiem informacji oraz dają duże możliwości reklamy - mogą potęgować siłę przekazu dzięki szerokim możliwościom jaki daje nadruk offsetowy oraz poprzez zastosowanie szerokiego wachlarza materiałów do kaszerowania (tektura lita, tektura falista, kartonplast).

W oparciu o nasze doświadczenie oraz możliwości produkcyjne możemy przygotować dla Państwa ciekawe rozwiązania marketingowe, tworząc ciekawe i niebanalne projekty. Poprzez odpowiednie przygotowanie konstrukcji i nadruku, wysoką jakość oraz możliwość zastosowania najnowszych technologii, takich jak elementy druku trójwymiarowego możemy osiągnąć wspaniały efekt.

Pamiętaj, że opakowanie sprzedaje Twój produkt i jest gwarancją Twojego sukcesu. Offsetbox - opakowania dla Twojego biznesu. Możesz nie mieć pomysłu na swoje opakowanie lub produkt reklamowy - podpowiemy jak przygotować funkcjonalne i przyciągające wzrok opakowanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.