BARLEYY PMG SP. Z O.O.

Firma Barleyy PMG Sp. z o.o., mimo że powstała w 2012 roku chce wprowadzić nowa jakość na rynku maszyn do uszlachetniania druku i produkcji opakowań.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, sprowadzamy z Azji maszyny najlepszej jakości, wyposażone w standardzie w części , które nasza konkurencja oferuje jako opcje dodatkowe.

Wszystkie nasze maszyny spełniają wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej 2006/42/WE, 2006/95/WE oraz posiadają certyfikat jakości ISO 9001:2000.

Chcielibyśmy najbardziej popularne maszyny z sektora maszyn introligatorskich mieć w stałej sprzedaży z magazynu. Pozwoli to klientom dokonać świadomego wyboru maszyny dobrej jakości i dokonania prób na miejscu w naszym magazynie.
Posiadamy własny serwis oraz podpisane umowy z firmami serwisowymi w różnych częściach kraju, aby klient mógł mieć zapewniona jak najszybszą opiekę serwisu.
Będziemy jedyną w Polsce firmą która będzie dysponowała parkiem maszynowym do natychmiastowej sprzedaży w tak szerokiej gamie.
Dając do Państwa dyspozycji naszą wiedze i zaangażowanie mamy nadzieję sprostać Waszym wymaganiom i w krótkim czasie zostać liderem w sprzedaży maszyn do uszlachetniania druku oraz produkcji opakowań.


Oferujemy Państwu profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - rownież maszyn nie zakupionych w naszej firmie. Służymy doradztwem, wykonujemy przeglądy okresowe oraz kompleksowe naprawy warsztatowe.

Numer do serwisu:
+48 882 151 999