Bartontech.pl

Serwis internetowy Bartontech.pl jest internetową formą prezentacji działalności i oferty handlowej firmy Bartontech. Firma zajmuje się handlem urządzeniami do recyklingu, sortowaniu i przetwarzaniu odpadów - belownice, zgniatarki, prasy do prasowania makulatury, plastiku (butelki PET), puszek, foli, tkanin i innych surowców. W ofercie belownice pionowe i poziome (kanałowe), półautomatyczne i automatyczne, do zastosowań w małych punktach skupu surowców, sklepach, jednostkach medycznych oraz do zastosowań w przemysłowych cyklach przerobu odpadów, sortowniach i zakładach komunalnych.

Oferujemy sprzęt nowy, sprawdzony, na gwarancji producenta. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe produkty z zakresu recyklingu, gospodarki odpadami. Oferujemy urządzenia własnej produkcji jak i produkty renomowanych firm światowych branzy recyklingu. Zajmujemy się również sprzedażą pras i belownic używanych.

Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla oferowanych maszyn. Nasze kilku letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej jest gwarancją profesjonalnej opieki technicznej. Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia dla indywidualnego klienta.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.