BAWOROWO SA - logo

BAWOROWO SA

Baworowo SA od lat produkuje odlewy z żeliwa szarego w gatunku EN-GJL150, EN-GJL200, EN-GJL250, EN-GJL300 oraz odlewy z żeliwa sferoidalnego EN-GJS500 o ciężarze jednostkowym od 0,5 kg do 300 kg i średnicy 1250 mm.

Ze względu na przeznaczenie, produkty nasze można podzielić w następujące grupy:

części do maszyn rolniczych
części do maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle tekstylnym,
części armatury przemysłowej,
odlewy ozdobne zaliczane do galanterii odlewniczej
inne odlewy i części według powierzonego rysunku
Zespół naszych specjalistów służy pełnym doradztwem w zakresie doboru, konstrukcji i wytrzymałości wyrobów z żeliwa.

Posiadamy własną modelarnię, w której wykonujemy modele drewniane, aluminiowe i z masy z żywic epoksydowych. Wyroby odlewamy również na bazie modeli powierzonych. Odlewnia wyposażona jest w urządzenia związane z kontrolą procesów metalurgiczno-odlewniczych (badanie wytrzymałości i twardości zeliwa oraz spektralne badanie składu chemicznego metali).

Oferujemy odlewy nie obrabiane oraz obrabiane częściowo lub w całości (toczenie, frezowanie, wiercenie, nacinanie gwintów, szlifowanie, wyważanie). Dysponujemy własną lakiernią, która umożliwia nam nakładanie powłok lakierniczych według założeń Klienta.

Wysoka jakość odlewów, terminowość ich wykonania, krótkie terminy realizacji zamówień oraz elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klienta pozwalają naszej firmie budować, umacniać i rozwijać współpracę z wieloma firmami Europy Zachodniej.

Przekazując Państwu powyższe informacje zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieje, że Państwa zadowolenie będzie sukcesem naszej firmy.