Bortex - logo

Bortex

Nasza firma została założona w 1989 roku przez Władysława Jaworskiego oraz Wojciecha Jaworskiego i istniała w ewidencji jako spółka cywilna.
Od początku działalności nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją artykułów spożywczych. We wcześniejszych latach nasza firma produkowała różnego rodzaju przetwory, to znaczy: chrzany, musztardy, ketchupy, przeciery warzywne, ogórki konserwowe itp. Obecnie naszym głównym produktem są "Sałatki warzywne", które produkujemy w ponad 20 rodzajach, które pozwalają zaspokajać gusta nawet najbardziej wymagającego grona klientów dla których wyśmienity smak i wysoka jakość naszych produktów ma bardzo duże znaczenie przy ich wyborze.
Nasza firma przez cały czas rozwija się i stara się dostosować do potrzeb klientów oraz ciągle rozwijającego się rynku branży spożywczej. Właśnie po to by wyjść naprzeciw obecnym wymogą rynku dostosowaliśmy nasz zakład produkcyjny do wymogów GMP/GHP oraz rozpoczęliśmy wdrażanie systemu HACCP czyli planu higieny, którego przestrzeganie dąży do zagwarantowania bezpieczeństwa żywności w czasie produkcji, transportu, obróbki i konsumpcji.

Dane adresowe:
Borków 10
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Bortex:
  • Opakowania