BRAMIDAN S.A. Oddział w Polsce - logo

BRAMIDAN S.A. Oddział w Polsce

Oszczędzaj z nami – prasuj odpady

Bramidan jest jednym z wiodących w Europie producentem i dostawcą maszyn do prasowania i belowania odpadów
Prasowanie i belowanie odpadów bezpośrednio u źródła ich powstawania, ma dzisiaj bardzo ważny wpływ na obniżenie kosztów operacyjnych w Twojej firmie, oszczędzając czas Twoich pracowników oraz cenną powierzchnię produkcyjną czy magazynową. Racjonalna gospodarka odpadami pozwala ochraniać także nasze wspólne środowisko naturalne
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Bramidan oferuje również kompleksowe usługi w zakresie serwisowania urządzeń ( serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, przeglądy okresowe ) a także pełną gamę materiałów eksploatacyjnych ( sznur, taśma, drut ).
Firma oferuje również (oprócz belownic pionowych oraz kanałowych ) brykieciarki do styropianu EPS, wywtornice do pojemników 110-1100 l.

Efektywna gospodarka odpadami

Efektywne i wydajne prasowanie odpadów zmniejsza ich objętość nawet o 90% co pozwoli Twojej firmie na znaczące obniżenie kosztów ich obsługi, składowania oraz wywożenia.
Odniesiesz wiele korzyści dzięki nowemu spojrzeniu na zbieranie i recykling wartościowych surowców wtórnych. Podniesie to status Twojej firmy jako przyjaznej środowisku ale także pozwoli na uzyskanie dodatkowych dochodów ze sprzedaży sprasowanych surowców wtórnych.

Globalny zasięg

Działania firmy Bramidan skupiają się na dostarczaniu racjonalnych rozwiązań dla gospodarki odpadami na ogólnoświatowym rynku. Jesteśmy reprezentowani w całej Europie, na Bliskim Wschodzie ale także w Południowo Wschodnie Azji i Oceanii
Naszym celem jest być jednym z głównych światowych dostawców rozwiązań, które pomagają Ci efektywnie gospodarować odpadami i oszczędzać koszty z tym związane

Serwis

Maszyny Bramidan zaprojektowane są do długotrwałej, niezawodnej pracy. Nasz serwis oferuje Ci instalację, konfigurację maszyn oraz szkolenie operatorów w trakcie „szybkiego uruchomienia”

Dbaj o swoją maszynę

Aby chronić Twoją inwestycję w maszynę i wydłużyć maksymalnie jej żywotność, oferujemy Ci umowę na wykonanie corocznych przeglądów technicznych przez naszych inżynierów. W takiej sytuacji to my myślimy za Ciebie o ich regularnym wykonywaniu.
Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami.
Wsparcie techniczne
Dostarczany z maszyną instrukcję obsługi oraz instrukcję diagnozowania i usuwania usterek, oczywiście w języku polskim.
Jeżeli zdarzy się awaria, zapewniamy szybką pomoc przez telefon lub wizytę naszych doświadczonych inżynierów serwisowych, którzy mają większość niezbędnych części zamiennych w samochodach serwisowych.
Można również u nas zamówić wszystkie części zamienne do naszych maszyn
Zapraszamy także do zakupu materiałów eksploatacyjnych do belownic:
- sznurek polipropylenowy
- tąśma poliestrowa
- drut wyżarzany
Atrakcyjne ceny bezpośrednio od producenta !!!