BRB

Firma BRB powstała w wyniku połączenia doświadczenia, wiedzy i potencjału naszych rodzinnych firm działających od ponad 20 lat w branży opakowaniowej, logistycznej i przetwórczej.

Misją naszej firmy jest hasło: „Jedna firma – kompleksowa obsługa”. Chcemy rozbudować naszą firmę tak, abyśmy mogli jako producent i importer, kompleksowo obsługiwać firmy w zakresie specyfiki swoich potrzeb.

W znacznej mierze osiągamy ten cel już w tej chwili. Własny import i produkcja oraz współpraca z potentatami w produkcji materiałów opakowaniowych i jednorazowej odzieży ochronnej owocuje tym, że jesteśmy w stanie dostarczyć niemal każdy rodzaj opakowania czy zabezpieczenia wyrobów dla często bardzo specyficznych potrzeb Klientów. W tej chwili dzięki zapleczu maszynowemu, kapitałowemu i logistycznemu mamy bardzo szeroki wachlarz gotowych produktów. Chcemy w dalszym ciągu inwestować w nowoczesne technologie i nowe produkty, zapewniając krótszy czas realizacji zleceń, niezmiennie wysoką jakość i korzystne ceny.

Będąc w czołówce firm dostarczających materiały opakowaniowe i odzież ochronną, rozumiemy doskonale, że inwestycje w nowe technologie, szkolenia kadry pracowniczej, nowoczesne narzędzia pracy to cele, które należy realizować w trosce o dobro naszych Klientów. W rozbudowanej polityce jakości wytyczamy sobie cele i je realizujemy.

Nasze podstawowe cele:
- doskonalenie organizacji
- doskonalenie procesów logistycznych
- rozwój i doskonalenie zasobów ludzkich
- rozszerzenie obszaru działalności firmy
- wprowadzanie innowacyjnych produktów

Wiele z tych celów zrealizowaliśmy w ostatnim okresie. Dobrym przykładem może być tutaj -utworzenie marki BRB, wprowadzenie nowych produktów do oferty, inwestycja w nowoczesną halę magazynową czy nowoczesny system informatyczny klasy ERP pozwalający na zaawansowane zarządzanie firmą a także na uproszczenie i unowocześnienie obsługi Klientów dzięki zintegrowanemu systemowi CRM.

Firma BRB posiada nowoczesne zaplecze biurowe, magazynowe i produkcyjne o łącznej powierzchni 15 000m2. Magazyn spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Jest ogrzewany i posiada możliwość jednoczesnej obsługi załadunku lub rozładunku sześciu aut ciężarowych przez system nowoczesnych wrót. Dział logistyki pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi firmami kurierskimi. Przez dywersyfikację obsługi procesów logistycznych jesteśmy w stane zapewnić szybką i sprawną obsługę.

Więcej na stronie www.b-r-b.eu