CK Polska

CK POLSKA - belownice do surowców wtórnych

Firma CK International stworzyła pełną paletę belownic pionowych – od małych kompaktowych, po duże przemysłowe, które są przystosowane do belowania wszelkiego rodzaju surowców wtórnych, jak kartony, folie i wiele innych.

Belownice pionowe to idealne rozwiązanie ,aby efektywnie i tanio uporać się z odpadami w postaci surowców. Znajdują one swoje zastosowanie głównie w supermarketach , sklepach, fabrykach, hotelach i innych przedsiębiorstwach. Dzięki ich kompaktowej konstrukcji zajmują mało miejsca, a łatwość w obsłudze pozwala na szybkie przerobienie surowców, pozostawiając jedynie czyste i uporządkowane miejsce pracy.

Produkujemy największą paletę półautomatycznych belownic poziomych na rynku. Waga belka z kartonu sięga przy tym od 400kg do 1 tony.

Tam gdzie większe ilości surowców muszą być przebelowane, nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu w doborze najlepszego rozwiązania, dopasowując maszynę do Państwa indywidualnych potrzeb. Belownice CK International to idealne rozwiązanie dla recyklerów, odbiorców odpadów oraz centrów dystrybucji.