Coffee Service Sp. z o.o.

Firma Coffee Service istnieje na rynku od ponad 21 lat.
Jesteśmy producentem opakowań foliowych z laminatów barierowych i monofolii z zadrukiem
oraz bez zadruku. Produkujemy saszetki Doypack, Doypack z korkiem lub struną oraz torebki z fałdą boczną, stabilo, z dnem i saszetki. W naszej ofercie znajdą Państwo torebki z wentylem zewnętrznym i wewnętrznym_W. Wentyle znakomicie chronią produkty przed dostępem tlenu
i usuwają nadmiar gazu na zewnątrz. Gotowe torebki przeznaczone są do pakowania ręcznego
lub na automatach pakujących. Posiadamy linię produkcyjną do usługowego nacinania i perforowania laminatów. Technologie laserowe znajdują szerokie zastosowanie w produkcji łatwych w otwieraniu opakowań foliowych. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym studiem graficznym dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo każde zamówienie.

Produkujemy automaty pakujące formująco dozujące oraz automaty pakujące w gotowe torebki. Prowadzimy usługi pakowania. W zapewnieniu najwyższych standardów działalności pomaga nam wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ), zgodny z normami ISO 9001:2008 i ISO 22000:2005 i HACCP. Systemy te zostały wdrożone i certyfikowane w celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów, usług.