DEM DRUK DRUKARNIA - logo

DEM DRUK DRUKARNIA

Jesteśmy drukarnią specjalizująca się w druku offsetowym. Prowadzimy kompleksową usługę, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnianie.
Druk na maszynie Heidelberg Speedmaster CD 102-5 LX. Oraz kontrola druku przez Urządzenie Image Control. Jest to jedyny na świecie spektrofotometr do skanowania całego arkusza. Dzięki niemu następuje automatyczne rozpoznawanie poszczególnych separacji kolorów.
Oferujemy:
* wizytówki, katalogi, foldery, ulotki, teczki firmowe, metki, kalendarze, plakaty B1, plakaty A1, książki, gazetki reklamowe, notesy reklamowe, bloczki reklamowe, naklejki, bloczki samokopiujące, broszury
* kalendarze reklamowe 2017: kalendarze jednodzielne, kalendarze trójdzielne, kalendarze czterodzielne, kalendarze biurkowe, biuwary,
* opakowania na twój produkt, opakowania do gastronomii, rożki na frytki, opakowanie na frytki, opakowania na kurczaka, tacki, opakowanie na zapiekanki, jesteśmy producentem opakowań dla gastronomii, opakowania z logo klienta,opakowania jednorazowe, opakowania na popcorn, i inne.
* druk wielkoformatowy (solwent) na folii, papierze, banerze itp.
* pieczątki
* oprawa twarda i bindowanie: prac dyplomowych, magisterskich, menu, opracowań szkolnych
* tłoczenie / złocenie napisów, tabliczki okolicznościowe,

Posiadamy własny system Ctp, który umożliwia bezpośrednie świecenie projektu graficznego na matrycę (eliminuje tzw. klisze lub filmy). Dzięki nowemu systemowi CTP podnieśliśmy jakość i szybkość wykonanych zleceń.
Pracujemy na platformach MAC G5 i PC z profesjonalnym oprogramowaniem do elektronicznego składu publikacji (Adobe Crerative Suite Premium CS3, Corel Draw 13). Nasi graficy przygotują dla Państwa od podstaw niepowtarzalny projekt graficzny, który będzie zauważalny i pozostanie w pamięci jak najdłużej.
Dział Postpres za pośrednictwem maszyn introligatorskich takich jak: falcerki, maszyny sztancujące, linie zbierająco-szyjące, linia do produkcji opakowań składarko-sklejarka zmieni arkusze nadrukowanego papieru w unikalny materiał reklamowy czy opakowania Państwa firmy. Dodatkowo na życzenie Klienta stosujemy różnorodne formy uszlachetnienia: lakierowanie, foliowanie. Prowadzimy kompleksową usługę, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnianie.
Zapraszamy do współpracy!

Naszym flagowym produktem są: kalendarze i opakowania do gastronomii i inne opakowania na produkty w Twojej firmie (na ciastka, herbatę, kosmetyk itp.)
Wszystkie kalendarze wykonywane są profesjonalnie i estetycznie. Natomiast z opakowań do gastronomii najlepsze zainteresowanie budzi opakowanie rożek na frytki do wyboru przez klienta z pojemnikiem na sos lub bez.