Drukarnia APRINT - logo

Drukarnia APRINT

Drukarnia APRINT to firma świadcząca kompleksowe usługi poligraficzne. Nabieraliśmy doświadczeń będąc studiem graficznym. Obecnie firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu i realizacji wielu różnorodnych przedsięwzięć.

Dziś nasza oferta obejmuje druk książek, folderów, katalogów, kalendarzy, ulotek, broszur, teczek ofertowych, naklejek, notesów, i wiele innych. Proponujemy Państwu również szeroką gamę usług związanych z uszlachetnianiem druku oraz pracami introligatorskimi.
Od początku istnienia nasza oferta dzięki swojej uniwersalności zyskała uznanie zarówno małych firm jak dużych koncernów.

Dzięki bogato wyposażonej introligatorni wszystkie prace wykonujemy od początku do końca we własnym zakresie, co pozwala na ekspresową realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień.

Jesteśmy pewni, że zaspokoimy każde Państwa zapotrzebowanie z dziedziny poligrafii oraz, że zrobimy to dobrze, terminowo i tanio.
Na stałe współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży poligraficznej, zapewniając w ten sposób Państwu najwyższą jakość papieru, farb drukarskich oraz innych produktów niezbędnych do wykonania Państwa zlecenia. Korzystamy tylko i wyłącznie z wiodących na rynku fatb, papieru, chemii drukarskiej. Do naszych dostawców należą takie firmy jak: Cezex, Igepa, Michael Huber Polska, Technograf, Avargraf i innii.INTROLIGATORNIA
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy bogato wyposażoną introligatornię, dzięki czemu skrócił się czas oczekiwania na realizację usług introligatorskich. Wykonujemy wiele prac nietypowych, gdzie do osiągnięcia produktu o najwyższej jakości niezbędna jest praca ręczna.
W ramach usług introligatorskich wykonujemy:
- falcowanie
- bigowanie
- klejenie
- szycie
- sztancowanie
- kaszerowanie
- oprawę w spirale oraz listwy
- numerowanie
- perforowanie
- wiercenie otworów