DSR S.A.

DSR: Efektywne wsparcie IT dla produkcji.
DSR jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. DSR zapewnia optymalizację i integrację procesów wewnętrznych, co prowadzi do dynamicznego rozwoju firm. Jest to możliwe, dzięki wyspecjalizowanym usługom i sprawdzonemu oprogramowaniu.

Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. Obecnie spółka zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym rozwiązania z pakietu DSR 4FACTORY usprawniające następujące obszary działania firmy produkcyjnej:
-Kompleksowe wsparcie zarządzania: ERP 4FACTORY (bazujące na QAD Enterprise Platform)
-Planowanie i harmonogramowanie produkcji: APS 4FACTORY (bazujące na Siemens Opcenter APS – dawniej Preactor APS))
-Rejestracja produkcji: SFC 4FACTORY
-Wsparcie utrzymania ruchu: EAM 4FACTORY
-Usprawnienie procesów decyzyjnych: BI 4FACTORY (bazujące na Qlik lub Power BI)
-Zarządzanie produktem: PLM 4FACTORY (bazujące na PLM ARAS Innovator).

DSR świadczy również usługi konsultingowe i szkoleniowe niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy.

DSR współpracuje z najdynamiczniej rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, reprezentującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów metalowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.