Eco Fix sp.zo.o.

Przedstawiamy Państwu naszą firmę ECO FIX Sp. z o.o., która działa na rynku od 2001 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku oraz partnerem wielu światowych koncernów – dajemy to, co obiecujemy i to na czas.

O d początku działalności inwestujemy w rozwój i wyposażenie techniczne, dzięki czemu z małego przedsiębiorstwa staliśmy się dobrze prosperującą średnią firmą. Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów na najwyższym poziomie.

Fundamentem naszej działalności jest produkcja opakowań z tektury 2, 3, 5 i 7-warstwowych, które mają szerokie zastosowanie na rynku. Ponadto oferujemy produkcje opakowań specjalnych (tzw. protective packaging), które dzięki złożonej budowie wyróżniają się wytrzymałością oraz produkcją designerskich mebli z tektury.

P osiadamy dział projektowo-badawczy, gdzie zajmujemy się kompleksową pomocą w zakresie doboru opakowania dla dowolnego produktu. W ECO FIX Sp. z o. o. wykorzystujemy specjalistyczny park maszynowy: wielkoformatowe plotery, frezarki CNC oraz skaner 3D, co w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD/CAM pozwala nam na przygotowanie bardzo skomplikowanych projektów opakowań na bazie prototypów wyrobu, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Posiadamy certyfikaty i stosujemy w produkcji międzynarodowe standardy ISO 9001; ISO 14001.
O_firmie