Elabel Due - logo

Elabel Due

elabelDue - zajmujemy się znakowaniem - jednostkowych elementów oraz opakowań zbiorczych.
W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele urządzeń - zarówno tych najprostszych (zazwyczaj najtańszych oraz ręcznych), jak i bardzo wyspecjalizowanych współpracujących z innym urządzeniami podczas procesu technologicznego.
Nasze produkty którymi lubimy się chwalić to drukarki atramentowe - zwane plujkami - firmy Zanasi, drukarki do kartonów oraz drukarki montowane na maszynach pakujących firmy ANSER.
Elabel Due to wyłączny dystrubotr drukarek firmy ANSER, takich jak U2 Smart do nadruku na kartonikach, drukarka U2 ProS do nadruków na foliach oraz butelkach PET, drukarki typu U2 MOBILE - czyli drukarki ręczne umożliwiające wydruk o rozdzielczości 600dpi.
Anser posiada już w sprzedaży urządzenie mobilne umożliwiające nadruk wysokosci 25mm.

Oprócz drukarek atramentowych, posiadamy w swojej ofercie elabel.pl także drukarki etykiet.
W szczególności sprzedajemy drukarki firmy Zebra i ich super produkt Zebra GK420t, naszym konikiem jest także B-FV4T ze stajni TOSHIBA.
Posiadamy także doświadczenie w urządzeniach bardziej zaawansowanych zwanych print&apply czyli drukarko-aplikatorach, czyli drukarkach które drukują i aplikują etykiety.
Jedną z marek którą sprzedajemy oraz prowadzimy serwis to drukarki frimy EIDOS.
Serwisujemy drukarki Swing 2ie, Swing 2ce, Swing 53i, Swing 4ie, Swing 4iel, drukarki o których mowa to oczywiście drukarki montowane na maszynach pakujących -drukujące na folii pakującej.
Firma Eidos to także drukarki Printess 120, Printess 180, Printes 4, Printes 6, czyli drukarki a aplikatorem, których serwis także prowadzimy.
Ostatnim rodzajem drukarek firmy Eidos której także prowadzimy serwis to Drukarka Coditherm 4 Roller, Coditherm 4 Pipe, Coditherm 4 Round, Coditherm 4 Pad,

Sprzedajemy także materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet, takie jak etykiety samoprzeylepne, etykiety na roli, etykiety na arkuszach A4.
W szczególności polecamy głowice termiczne do do wszystkich drukarek etykiet i wag oraz innych drukarek termotransferowych. takich jak Markem, Videojet i innych.
W ofercie znaleźć można aplikatory etykiet, metkownice oraz drukarki etykiet.