ELESA+GANTER POLSKA Sp. z.o.o. - logo

ELESA+GANTER POLSKA Sp. z.o.o.

+48.22.7377047

Firmy Elesa i Otto Ganter współpracują ze sobą od 30 lat, stale zwiększając grono odbiorców jak i gamę oferowanych produktów. W wielu krajach połączyły siły, występując pod marką Elesa+Ganter, co pozwoliło na stworzenie najszerszej na rynku oferty standardowych elementów maszyn i komponentów. Dodatkowo stawiają do dyspozycji fachowy personel wszędzie tam, gdzie wymagane są dostosowania standardowego produktu do specyficznych wymagań klienta, takie jak choćby nietypowe wstawki, długości czy kolory.

Oryginalny projekt oraz unikalny styl łączący w sobie ergonomię oraz dbałość o formę jest charakterystyczną cechą produktów Elesa+Ganter. Produkty te były wielokrotnie nagradzane przez jury najbardziej prestiżowych światowych wystaw takich jak np. "Die gute industrieform" w Hanowerze, "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.

Dla ELESA+GANTER jakość jest wartością priorytetową. Podejście to obejmuje wszystkie dziedziny funkcjonowania; od projektowania do produkcji, poprzez logistykę do marketingu.

Przyjęta kultura organizacyjna firmy kładzie duży nacisk na zaangażowanie i wzrost odpowiedzialności wśród pracowników, co pomaga tworzyć zgrany, zawsze umotywowany zespół, dążący do stałej poprawy efektywności działania ze szczególnym uwzględnieniem obsługi klienta.

Rezultatem zapewniania wysokiej jakości było przyznanie firmom ELESA i GANTER jako jednym z pierwszych, certyfikatów jakości ISO 9001 w latach 1993-94.

Systemy jakości firm ELESA i GANTER mają niebawem otrzymać certyfikaty ISO 9001 - 2000.

Oferta firmy obejmuje : koła do maszyn i urzadzeń , uchywty, rękojeści, gałki , pokrętła, zawiasy, zamki, stopy pod urządzenia, wskaźniki położenia, elementy maszyn takie jak wkręty dociskowe, trzpienie ustalające, podkładki, przeguby. Dodatkowo w naszej ofercie należy wymienić: elementy hydrauliki takie jak korki wlewowe i spustowe, olejowskazy, kolumnowe wskaźniki poziomu, wskaźniki przepływu oraz dociskacze, napinacze , zapięcia, łaczniki

Dane adresowe:
Nowa 23 Stara Iwiczna
Piaseczno
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy ELESA+GANTER POLSKA Sp. z.o.o.:
  • Technologie, maszyny i urządzenia