ELPLC S.A.

603313490

ELPLC jest producentem specjalistycznych linii produkcyjnych oraz indywidualnych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji produkcji. Firma posiada unikalne know-how w realizacji linii produkcyjnych, oparte o 17 lat działalności i doświadczeń, szczególnie w sektorze automotive OEM, tier1, tier2. Jest kompletnym dostawcą automatyki przemysłowej i producentem maszyn współpracującymi z wiodącymi na rynku dostawcami systemów i komponentów.

ELPLC S.A. to zespół ponad 160 specjalistów: projektantów, programistów, mechatroników, automatyków i operatorów. Dysponuje własnym R&D, zcyfryzowanym systemem produkcji oraz pracownią projektową. Potencjał wytwórczy jest zdefiniowany przez ok. 4200 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własny park 26 maszyn, w skład którego wchodzi: 8 centrów CNC, 9 frezarek konwencjonalnych, 3 tokarki, 6 maszyn szlifierskich.

Firma oferuje kompletne zrobotyzowane linie produkcyjne, stacje montażowe automatyczne i półautomatyczne. W ofercie posiada liczne innowacje, np: testery, stanowiska kontrolno-pomiarowe, w tym oparte na systemach wizyjnych, służące do kontroli bardzo precyzyjnych procesów oraz modułowe linie produkcyjne.

Dane adresowe:
Rozwojowa 28
Tarnów
Małopolskie
Poland

Obszar działalności firmy ELPLC S.A.:
Producent:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny do produkcji opakowań -> Maszyny specjalistyczne
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny do produkcji opakowań -> Kompletne linie produkcyjne
  • Usługi -> Produkcja i budowa maszyn