EMPAC Polska Sp. z o.o.

EMPAC Polska Sp. z o.o. to producent kontenerów elastycznych typu BIG BAG. Do maja 2012 spółka znana była pod nazwą NORDENIA POLSKA Starogard Gd.
Nasze produkty wykonane są z tkanin polipropylenowych powlekanych lub niepowlekanych, stabilizowanych przeciw szkodliwemu działaniu promieniowania UV. Wszystkie materiały, których używamy do produkcji posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością.
Wyroby nasze cechują się wysoką jakością (ISO 9001:2008), a produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska (ISO 14001:2004). Posiadamy system zarządzanie higieną EN 15593.
Każdy pojemnik projektowany jest indywidualnie na potrzeby naszego Klienta, tak by stanowił optymalne rozwiązanie dla transportu, manipulacji i magazynowania różnego rodzaju materiałów, począwszy od produktów sypkich, granulatów, aż po substancje półpłynne i płynne. Dodatkowo wedle życzeń Klientów wyposażamy nasze opakowania w wkład z folii PE lub Alu, stabilizatory kształtu, dodatkowe uszczelnianie szwów, czy też nadruk.
Dzięki różnorodności typów i rodzajów, nasze pojemniki znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, takich jak przemysł chemiczny, spożywczy czy farmaceutyczny.