ETICOD - drukarnia etykiety

ETICOD to drukarnia etykiet działająca od 25 lat na rynku usług poligraficznych. Ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie sprawiło że dziś ETICOD jest liderem w produkcji etykiet samoprzylepnych. W portfolio firmy znajdują się etykiety drukowane na folii papierze i materiałach strukturalnych.

Drukarnia ETICOD działa na płaszczyźnie wielu branż, począwszy od podstawowego rynku czystych etykiet i taśm termotransferowych, przez etykiety przeznaczone na rynki: beverage, spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny czy automotive.

Każda branża cechuje się indywidualnym spojrzeniem na produkcję etykiet. Wymagania dotyczące specjalistycznych surowców, materiałów, farb, lakierów czy laminacji – to know how – którym dzielimy się z naszymi klientami. W portfolio naszej firmy znajdują się etykiety drukowane na folii, papierze i materiałach strukturalnych. Specjalizujemy się również w produkcji etykiet wielowarstwowych typu PEEL OFF, biletów, a także etykiet o bardzo specjalnym zastosowaniu.

Stosujemy takie rodzaje uszlachetnień jak złocenie – cold stamping, tłoczenie – embossing, lakiery specjalne, wybiórcze oraz różnego typu laminacje. W naszym parku technologicznym znajduje się w sumie kilkanaście urządzeń przeznaczonych do druku fleksograficznego i cyfrowego.