EVOLTAIC SP. Z O.O.

EVOLTAIC Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe powstałe w 2012 r. Naszą ambicją jest ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń, a także poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań w branży odpadów i ich recyklingu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mycia folii z tworzyw sztucznych przetwarzamy wysoko zabrudzone tworzywa sztuczne, trudno przerabiane, pozyskując odpady typu LLDPE, LDPE przerabiane na regranulat.
Wizerunek Spółki budowany jest w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Zintegrowane podejście do aspektów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych ma na celu wykształcenie kultury prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny i kreatywny. Jest to możliwe dzięki tworzeniu pozytywnych i mocnych relacji z otoczeniem oraz nieustannym ich umacnianiu w celu dalszego rozwoju firmy. W odpowiedzi na wyzwania współczesnej gospodarki EVOLTAIC Sp. z o.o. wyznaczyła sobie ambitne cele strategiczne w branży recyklingu tworzyw sztucznych. Są to:
ograniczanie negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko,
inwestowanie w badania i rozwój,
poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie recyklingu,
zwiększanie udziału surowców odnawialnych w procesach produkcyjnych.
EVOLTAIC Sp. z o.o. jako firma proekologiczna wdrożyła wiele rozwiązań, które mają na celu redukcję wpływu naszej firmy na środowisko. Obejmują one w głównej mierze energetycznie wydajną i przyjazną środowisku technologię. Stale pracujemy nad ulepszaniem procesu produkcyjnego. Indywidualnie skomponowane rozwiązania systemowe pozwalają nam na ograniczenie zużycia energii, wody oraz niwelują powstawanie odpadów poprodukcyjnych. Naszym celem jest ciągłe dążenie do zaoferowania produktów o najwyższej jakości, przy jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne.