Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A. - logo

Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A.

Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A. jest producentem opakowań z pełnej gamy tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego (kosmetyka pielęgnacyjna i kolorowa), spożywczego i chemii gospodarczej.

W technologii wtrysku produkujemy najwyższej jakości:
- słoiki
- pudełka
- nakrętki
- zamknięcia
- oprawki
- nakrętki i pędzelki do emalii
- inne nietypowe wyroby Wykonujemy trwałe nadruki wielokolorowe sito UV, tampodruk, hot stamping, efekty specjalne i lakierowanie UV.

Ponad 50 letnia tradycja w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i metodami zarządzania sprawia, że jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm opakowaniowych w Polsce.

Możemy pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym i halą produkcyjną, utrzymującą najwyższe standardy czystości.

Gwarantujemy:
- najwyższą jakość naszych wyrobów i obsługi klienta
- warunki produkcji na najwyższym światowym poziomie
- profesjonalną obsługę techniczną w zakresie rozwoju produktów i projektowania - terminowe i rzetelne wykonanie wydajnych i trwałych form grzanokanałowych dzięki własnej narzędziowni
- pełną, terminową i szybką realizację zamówień

F.O.K POLLENA S.A. współpracuje z globalnymi klientami takimi jak Beiersdorf GmbH, Avon Cosmetics, Reckitt Benckiser, Koncern Kalina, Nestle Polska, PZ Cussons, Home Institute, dla których kompleksowo realizuje projekty, oferując usługi i produkty najwyższej jakości. O naszym sukcesie decyduje uwaga, z jaką słuchamy klientów i czas, który im poświęcamy.