F.H.U. Eurokom Dariusz Żebrowski - logo

F.H.U. Eurokom Dariusz Żebrowski

Jesteśmy Polską firmą produkującą worki z dnem okrągłym z polietylenu dla przemysłu chemicznego, budowlanego, motoryzacyjnego, spożywczego itd.
Produkt ten ma zastosowanie w pakowaniu artykułów takich jak kleje , silikony , rozpuszczalniki, farby, smary, przetwory spożywcze, materiały sypkie jak proszki i granulaty itp. Mogą być wykorzystane również jako worki jednorazowe do odkurzaczy centralnych.
Produkt ten jest przyjazny dla środowiska, można go w 100% poddać recyklingowi. Worki możemy wykonać z materiałów oryginalnych jak i z regranulatu.
Wkłady te są profesjonalnie wyprofilowane , nie posiadają żadnych zagnieceń oraz kieszeni na dnie. Idealnie pasują do wymiarów i kształtu pojemników. Są solidne, trwałe, szczelne również dla cieczy.
Worki są jednorazowe , łatwo wymienialne. Dzięki nim nie musimy wyrzucać pieniędzy na kolejne beczki/wiadra – skutecznie chronią je przed zabrudzeniami, dzięki temu pozwalają na wielokrotne ich użycie pozwalając na uniknięcie wysokich kosztów czyszczenia. Dzięki workom pojemniki zostają nie zniszczone i czyste.
Podstawowe rozmiary worków to 200l oraz 20 l różnej grubości folii , ale jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb klienta , dlatego jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny rozmiar i grubość na indywidualne potrzeby klienta.
Wykonujemy również blankiety- przykrywki umożliwiające zamknięcie worków od góry chroniące zamknięcia pojemników.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe rozwiązania i możliwość nawiązania współpracy.
Jeżeli jesteście zainteresowani jakimś produktem czekamy na zapytanie.