HiTec Film Sp. z o.o.

Spółka HiTec Film jest przedsiębiorstwem produkcyjno-dystrybucyjnym, zajmującym się specjalistycznymi foliami opakowaniowymi oraz wysoko zaawansowanymi foliami stretch HiTec Wrap a także HiTec Shrink - zaawansowanymi foliami termokurczliwymi.
W swojej ofercie posiadamy również inny asortyment związany z branżą opakowań m.in. taśmy pakowe, spinające oraz maszyny i urządzenia do owijania, pakowania i obkurczania.

Produkowane przez nas folie i opakowania, są używane zarówno przez producentów artykułów spożywczych jak i przez firmy działające w sektorze farmaceutycznym, higienicznym oraz przemyśle motoryzacyjnym i wielu innych.

Posiadamy dwa nowocześnie zarządzane zakłady produkcyjne, podzielone na dwie dywizje pod kątem specjalizacji produkcji: DFS - Dywizją Folii Stretch oraz DFP - Dywizją Folii Polietylenowych.
Skupiamy w nich produkcję folii stretch i opakowań foliowych tj. folie termokurczliwe, folie ochronne, worki, kaptury itp.
Zdolność produkcyjna obu zakładów przekracza ponad 1000 ton miesięcznie.
Zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.
Strategiczne ulokowanie naszych zakładów gwarantuje szybki i łatwy dostęp do sieci autostrad a tym samym usprawnia procesy logistyczne i transportowe. Natomiast duże powierzchnie magazynów pozwalają nam utrzymywać wymagane stany zamawianych wyrobów, dzięki czemu czas oczekiwania na ich dostawę znacznie się skraca.