HSM Polska Sp. z o.o. - logo

HSM Polska Sp. z o.o.

+48.22.8622369

Firma HSM została założona w 1971 roku przez Hermanna Schwellinga, który postanowił oprzeć ją na dwóch filarach – innowacyjności i jakości “Made in Germany”.

To właśnie te wartości, charakteryzujące spółkę HSM od momentu powstania pierwszych pras belujących w 1972 roku, są fundamentem sukcesu firmy. Po ponad czterech dekadach działalności HSM jest dziś międzynarodowym przedsiębiorstwem zaliczanym do światowych liderów w zakresie produkcji belownic oraz niszczarek dokumentów, jak też usług związanych z szeroko pojętą techniką biurową i środowiskową.

W trzech zakładach produkcyjnych Niemiec – Salem, Reichenbach, Frickingen – zespoły fachowców dbają o zachowanie najwyższej jakości produkowanych pras do kartonu, folii, butelek PET, odpadów oraz pozostałych urządzeń. Wszystkie zakłady HSM uzyskały certyfikację wg DIN i ISO 9001 i poprzez produkcję innowacyjnych i trwałych wyrobów dążą do wzmocnienia pozycji rynkowej pras belujących HSM także w przyszłości.

Firma HSM Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy HSM GmbH + Co. KG utworzonym w 2007 roku. Stałe doskonalenie organizacji oraz podnoszenie standardów pracy decydują o dynamicznym rozwoju firmy i jej zwiększającym się z roku na rok udziale w rynku. Obecnie Prezesem Zarządu HSM Polska jest Bruno Stegmaier, a główna siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ul. Emaliowej 28.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w 2013 roku HSM Polska otworzyła śląskie biuro sprzedaży dysponujące zapleczem warsztatowym dla belownic pionowych, poziomych, pras kanałowych czy przemysłowych niszczarek dokumentów. Obecnie, wspomniane biuro mieści się w Pyskowicach przy ulicy Czechowickiej 6.

Spośród wszystkich korzyści płynących ze współpracy z firmą HSM szczególne znaczenie ma własny, sprawnie działający serwis belownic i pozostałych urządzeń.

HSM dostarcza prasy belujące wysokiej jakości i zapewnia im kompleksową obsługę także po sprzedaży. Do świadczonych usług serwisowych firma podchodzi z dużym zaangażowaniem, a możliwość pomocy jej Kontrahentom sprawia jej ogromną satysfakcję. Realizację tego zadania umożliwia szeroko rozbudowana sieć serwisowa w Polsce, gwarantująca szybkie dotarcie do klienta w każdym miejscu w kraju.


W ofercie HSM przede wszystkim można znaleźć:

PRODUKTY:

* Niszczenie
- Niszczarki dokumentów
- Kombinacje niszcząco-belujące
- Wysokowydajne systemy niszczące
- Niszczarki dysków twardych
- Materiały eksploatacyjne

* Prasowanie
- Belownice pionowe
- Belownice poziome
- Belownice kanałowe
- Brykieciarka
- Prasy do beczek
- Materiały eksploatacyjne

* Zgniatanie & Recykling PET
- FluidEx
- Crushery butelek PET
- Perforatory butelek PET
- Kombinacje crusherów i pras

* Pakowanie
- Urządzenia do produkcji wypełniaczy
- Akcesoria

USŁUGI:

* Akademia
- Szkolenia w zakresie ochrony danych
- Technologia & Usługi serwisowe
- Szkolenia serwisowe
- Szkolenie autoryzowanych specjalistów serwisowych

* Usługi serwisowe
- Doradztwo w zakładzie klienta
- Organizacja procesów logistycznych
- Szkolenia w Akademii HSM

HSM zaprasza do kontaktu!

Dane adresowe:
Emaliowa 28
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy HSM Polska Sp. z o.o.:
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Urządzenia do magazynowania -> Urządzenia paletyzujące i depaletyzujące
  • Technologie, maszyny i urządzenia -> Maszyny pomocnicze -> Maszyny do wtórnej przeróbki tworzyw sztucznych (recykling)
  • Recykling -> Maszyny do recyklingu
  • Usługi -> Serwis maszyn