IMPACK OF POLAND - logo

IMPACK OF POLAND

Nasza firma jest jedną z niewielu firm działających na terenie naszego kraju która potrafi optymalnie dopasować swoją produkcję do potrzeb przyszłego kontrahenta .

Na rynku Polskim, a zwłaszcza na terenie małopolski działamy od wielu lat . Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych w bardzo szerokim zakresie i ofercie zarówno pod względem gabarytowym tj. nieograniczoną różnorodnością rozmiarów, jak również materiałowym tzn. rodzajem użytej tektury do wyprodukowania danego asortymentu ,opakowania .

Produkujemy i dostarczamy na rynek wyłącznie opakowania najwyższej jakości spełniające w zakresie parametrów technicznych wszystkie oczekiwania klientów. Podstawowa nasza oferta obejmuje m. in.
- opakowania zbiorcze
- opakowania standardowe
- opakowania wykrawane
- opakowania jednostkowe
- opakowania z dnem samo składającym
- wielokolorowe nadruki w dowolnej technice
- opakowania fasonowe
- i inne opakowania zawsze zgodne z wymogami przyszłego kontrahenta

Do opakowań wykorzystujemy surowiec pochodzący z kwalifikowanych źródeł tj. wytwórców gwarantujących wysoki poziom jakości zgodny z normą ISO 9002 oraz wiarygodność handlową. Naszym przyszłym klientom oferujemy profesjonalną obsługę wiarygodność handlową wysoką jakość wykonania, krótkie terminy, realizacji, konkurencyjne ceny. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas opakowań zdobyliśmy renomę i zaufanie kilkunastu firm i przedsiębiorstw krajowych zaopatrujących się od lat w nasze produkty.

W związku z rozbudową i poszerzeniem naszej działalności poszukujemy nowych odbiorców naszych opakowań, a także innych form współpracy w tej branży.

Jeżeli zainteresuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, prześlemy próbki naszych produktów jak również dopasujemy się do Państwa potrzeb.

Producent Opakowań Kartonowych
IMPACK OF POLAND
ul. Waryńskiego 29
33-300 Nowy Sącz

tel. kom. 505 950 572