Infograf Sp. z o.o.

INFOGRAF działa na rynku od prawie 10 lat. W 2019 r. firma została przekształcona w spółkę. Pracują u nas ludzie związani z przemysłem poligraficznym od ponad 20 lat. Stanowi to dla nas ogromny kapitał – dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu możemy oferować najlepsze urządzenia poligraficzne oraz niezbędne do nich części zamienne.

Dbamy o rozwijanie naszej oferty zgodnie ze zmieniającymi się trendami branży oraz potrzebami drukarni, introligatorni oraz innych przedsiębiorstw wykorzystujących maszyny poligraficzne w swojej działalności.

Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych, wykonujemy wyceny maszyn. W katalogu mamy nowe i używane maszyny dla sektora poligrafii. Nasz asortyment wzbogacamy o specjalistyczny sprzęt oraz części zamienne do maszyn poligraficznych. Sami wykonujemy instalacje naszych urządzeń. Jesteśmy autoryzowanym serwisem producentów wszystkich nowych sprzętów, które oferujemy i którym udzielamy gwarancji. Zapewniamy też serwis pogwarancyjny.

Proponujemy profesjonalne doradztwo, pragnąc wesprzeć naszą wiedzą i doświadczeniem wszystkich, którzy poszukują rzetelnego wsparcia przy doborze komponentów do swojego parku technologicznego. Chętnie wskażemy, jakie urządzenia z naszej oferty mogą pomóc w rozbudowie Twojego zaplecza technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją oraz składania zapytań – telefonicznie, mailowo bądź poprzez indywidualne konto na stronie naszego sklepu.