Inpaka

Produkty:
odpady OPS, okolo 20 ton miesiecznie, cena 890 Euro za tone


UAB„Inpaka“na rynku pakowania pracuje od 1996 roku.
Rozpoczęlismy naszą działalność jako spółka handlowa, ale obecnie jesteśmy także i producentami.. Oferujemy gamę materiałów do opakowania oraz produkujemy próżniowe torebki dla pakowania rozmaitych produktów żywnościowych (mięsa, ryby, sera i tak dalej.) i jednorazowe OPS kontajnery z pokrywkami do pakowania produktów żywnościowych np. sałatek.
Obecnie nasze przedsiębiorstwo rozszerza działalność i szuka partnerów oraz klientów w całej Europie.
Jesteśmy zainteresowani w kontaktach z przedsiębiorstwami które produkują materiały do pakowania a także handlowe przedsiębiorstwa które pracują w podobnej sferze i są zainteresowane aby sprzedawać nasze produkty na rynku Polskim.
Inny kierunek naszej działalności - przeroby plastików. Obecnie kwestia ekologii jest bardzo ważna w całym świecie. Do przerobionego plastiku dodajemy piasek, i z tej mieszanki produkujemy budowlany materiał na dach - dachówki. W tej dziedzinie ciekawią nas kontakty z użytkownikami dachówek, budownicze przedsiębiorstwa a także przedsiębiorstwa które są zaangażowane w zbieraniu polimerów oraz ich przerabianiu.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelką informację która pomogałby nam znaleść nowych klientów oraz partnerów w waszej okolicy.

Z uszanowaniem,
UAB INPAKA

Więcej informacji o naszym przedsiębiorstwie oraz produktach można znaleść na naszych stronach:
www.inpaka.com
www.inpeko.lt