Inpol Papier Sp z o.o.

Jesteśmy zakładem produkującym tektury faliste 2 warstwowe E i B, białe ,szare i brązowe , w rolach oraz arkuszach . Wszystkie tektury są produkowane pod zamówienie Klienta . Gramatury najczęściej produkowane to zakres od 210-320 g/m2 . Minimalny arkusz to 400 mm x400 mm . Szerokość naszej tekturnicy 2400 mm pozwala nam na wyprodukowanie każdego wymaganego arkusza bądź szerokości roli .Specjalizujemy się w formatach minimalnych i niestandartowych .Wszystkie zamówienia na dowolne formaty realizujemy w terminie około 4 dni od złożenia zamówienia .
W swojej ofercie posiadamy także kartony Gd 2 do zadruku w gramaturach 160 g,180 g i 210 g/m2 . Maksymalny arkusz to wymiar 1850x1300 mm ,minimalny to 400x400 mm .Wszystkie gramatury posiadamy na stanach magazynowych ,co pozwala nam dostarczać arkusze w praktycznie każdym formacie i ilości .
Wszystkie nasze tektury i kartony zapakowane są na drewnianych paletach ,spakowane w folię i spięte dodatkowo pasami , opisane etykietami wraz kodem kreskowym ,co pozwala na szybką i łatwą identyfikację surowca oraz usprawnienie przyjęcia dostaw . Nasz zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Bardo koło Kłodzka .
Miło nam poinformować Państwa, iż firma Inpol-Papier po raz kolejny została laureatem prestiżowych Gazel Biznesu. Potwierdzeniem przynależności naszej firmy do tego elitarnego Klubu Gazel Biznesu jest dowodem naszego profesjonalizmu oraz rozwoju gospodarczego
Zapraszam Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej .
W przypadku jakichkolwiek zapytań proszę o kontakt