Inter Globus Sp. z o.o.

Witamy

Od ponad 15 lat firma „Inter Globus” Sp. z o.o. jest wiodącym producentem kleju do wielu rodzajów zastosowań. Działalność firmy oparta jest na produkcji i konfekcjonowaniu w tuby aluminiowe klejów poliuretanowych oraz klejów na bazie kauczuku naturalnego i syntetycznego, które następnie sprzedawane są na rynek krajowy oraz eksportowane do wielu krajów świata.

Zajmujemy się również działalnością usługową w zakresie produkcji opakowań wykonanych technologią termoformowania oraz konfekcjonowania wyrobów dostarczonych przez klienta. Pracujemy na wysoko wydajnych automatach firmy ILLIG, które dają nam szansę być jedną z najtańszych i najlepszych jakościowo firm w Polsce.

Ponadto, jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych. Główny asortyment, jaki oferujemy naszym klientom to m.in. : standardowe kołki rozporowe, zamocowania do ceramiki sanitarnej, zamocowania do płyt gipsowo-kartonowych oraz różnego rodzaju wkręty.

Dzięki stałemu rozwojowi firmy „Inter Globus” Sp. z o.o. zapewniamy naszym klientom produkty o najwyższej jakości zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Niezależnie od produkcji klejów i blistrów oraz dystrybucji techniki zamocowań, niezmiennym marzeniem udziałowców, jak również zarządu było otwarcie marketu z asortymentem materiałów budowlano-wykończeniowych. Pragnienia te urzeczywistniły się w maju 2001 roku, kiedy nastąpiło otwarcie sklepu JARTON przy ul. Lubelskiej 78 w Wiązownie.