Inter-Pack Polonia Sp. z o.o

INTER-PACK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w 2007 r. i od tego czasu z sukcesem odnajduje się na rynku opakowań/produktów tekturowych.
Specjalizujemy się w produkcji kątownika tekturowego oraz tulei tekturowych.
Zabezpieczamy naszym produktem oprócz rynku Ukraińskiego, rynki Wschodniej i Zachodniej Europy (w tym Belgie, Białoruś, Holandie, Estonie, Łotwę, Mołdawie, Niemcy, Austrię, Polskę, Słowację, Słowenię, Węgry i Czechy).
Nowoczesny sprzęt, surowce od wiarygodnych dostawców oraz kontrola jakości – pozwalają nam wyprodukować kątownik oraz tuleje tekturowe zgodnie z przyjętymi standardami i zapotrzebowaniem klientów, utrzymując przy tym dostępną cenę. Produkcja INTER PACKu sp. z o.o. podlega recyklingu oraz jest proekologiczną.
Nasze specjaliści zapewniają szybką oraz jakościową obsługę, wspierają oraz doradzają klientom jak obniżyć koszty przechowywania i transportu ich produkcji.

Inter-Pack sp. z o.o. posiada wprowadzony system zarządzania jakością który skutecznie funkcjonuje zgodnie z wymogami międzynarodowych standardów ISO 9001:2015.

Wysokie stopnie umiejętności, odpowiedzialności i poznanie personału dotyczące systemu zarządzania jakością są potwierdzone przez Audytorów Systemu Zarządzania TUV NORD CERT.

Jako aspekt pozytywny Państwo Audytorów stwierdzają, że: pracowniki firmy stale pracują na perspektywę; inwestycyjna działalność spółki jest skierowana na długoterminowe perspektywy rozwoju, na ponowienie techniczne oraz na modernizacji.

Przedsiębiorstwo „Inter-Pack” od 2015 roku wchodzi do grupy kompanii „UGPS” (UKRAINIAN GREEN PACKAGING SOLUTIONS), specjalizującej się w produkcji opakowań, tektury falistej, taśmy maskującej, taśmy klejącej, folii stretch oraz różnych akcesoriów do opakowań z tektury falistej.