Intercol Polska Sp zoo - logo

Intercol Polska Sp zoo

Intercol Polska Sp.z o.o. jest filią firmy INTERCOL B.V., producenta wysokiej jakości klejów przemysłowych z siedzibą zlokalizowaną w holenderskim mieście Ede.

Oferujemy szeroką gamę klejów do maszyn i urządzeń przetwórczych jak również kleje specjalnie dopasowane do unikalnych aplikacji lub materiałów.
Oferowane kleje oprócz typowego zastosowania, posiadają właściwości, które pozwalają na bezawaryjną i długotrwałą pracę systemów podawania klejów – nawet najbardziej precyzyjnych – np. aplikacja kleju dyszami „non contact”, czy też ich detekcję przez odpowiednie układy kontroli nałożenia kleju.
Dysponujemy własnym laboratorium dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad procesami produkcyjnymi. Skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań w dziedzinie klejenia. Stawiamy na rozwój oraz szukamy najlepszych rozwiązań produkcyjnych z poszanowaniem wszelkich standardów jakościowych i środowiskowych.
Naszym dużym atutem jest indywidualne podejście do każdego tematu a także wykwalifikowana kadra zapewniająca wsparcie techniczne i procesowe naszym odbiorcom.