Interton Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym.
Specjalizujemy się w produkcji opakowań do kosmetyków kolorowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę opakowań do błyszczyków, tuszów do rzęs, Eye Linerów, cieni do oczu oraz pomadek do ust. Opakowania wytwarzamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, które pozwalają na kontakt z masami kosmetycznymi. Zaopatrujemy się w surowce wyłącznie u renomowanych dostawców.
Dysponujemy dużymi możliwościami dekoracji opakowań poprzez lakierowanie, metalizację, barwienie tworzywa z którego są wykonane oraz szerokimi możliwościami wykonywania nadruków techniką sitodruku i hot stampingu.W ofercie produktowej znajduje się również szeroka gama końcówek aplikujących do lip gloss'ów, eye liner'ów oraz szeroki wybór szczotek do mascar, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Największe atuty naszej firmy to dotrzymywanie krótkich terminów realizacji zamówień oraz doskonała jakość opakowań o którą dbamy na każdym etapie produkcji. Staramy się o to, aby producenci kosmetyków mieli pewność że sprzedając produkty kosmetyczne w naszych opakowaniach mogą sprostać oczekiwaniom swoich klientów.