JIFFY PACKAGING SP. Z O.O. - logo

JIFFY PACKAGING SP. Z O.O.

Jiffy Packaging Sp. z o.o. , która jeszcze do niedawna nosiła nazwę Pregis Sp. z o.o., rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku opakowań w 1996. Od samego początku wykazywaliśmy bardzo dynamiczny rozwój. W ciągu kilkunastu lat staliśmy się dużą firmą produkcyjną. Jesteśmy wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Polsce, Europie Środkowej i na Wschodzie.

Zespół firmy tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i stażem w branży opakowaniowej. Nieustannie dążymy do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb Klientów w zakresie opakowań ochronnych i zabezpieczenia produktu, a nasi Przedstawiciele Handlowi mogą służyć radą i pomocą w każdym zakątku Polski oraz Europy.

Bogate tradycje koncernu, skupiającego wszystkie swoje siły i środki na branży opakowaniowej mają bezpośredni wpływ na stałe poszerzanie gamy naszych wyrobów i świadczonych usług oraz ciągłe podnoszenie ich jakości. Dowodem na to mogą być przyznane Certyfikaty Jakości ISO 9001:2000 oraz 14001:2004.

Czołowi klienci firmy to krajowi producenci, dystrybutorzy oraz międzynarodowe koncerny z branży meblarskiej, elektronicznej i motoryzacyjnej. Spora ich grupa wywodzi się również z branży budowlanej i ogrodniczej.

Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza produkcji folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej, kopert ochronnych, nowoczesnych systemów opakowaniowych AirSpeed™ i GeoSpeed™, jak również dystrybucji szerokiej gamy materiałów opakowaniowych, takich jak: narożniki ochronne, profile ochronne, folia stretch, taśmy klejące, taśmy spinające, zapinki do taśm spinających, przekładki, tektura, itd. Poza Polską firma działa w innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Jiffy. Swoim Klientom zapewniamy dogodne terminy realizacji zamówień, kompleksową i rzetelną obsługę oraz poradnictwo w zakresie opakowań ochronnych.

Kontakt e-mail:
biuro@jiffypackaging.com
sprzedaz@jiffypackaging.com