KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych - logo

KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych

+48.22.8405034

Kim jesteśmy?
Komos – Biuro Usług Technicznych i Handlowych to firma posiadająca wieloletnią tradycję. Jest to generalny przedstawiciel firmy Silgan (dawniej MWV, WestRock) oraz Lindal Group w Polsce.
Silgan to największy na świecie producent wszelkiego typu bezaerozolowych systemów dozowania i spryskiwania. Jest wiodącą, globalną firmą w branży opakowań. Wieloletnie doświadczenie pozwala działać w zakresie: produktów w żywności, napojów, wyrobów tytoniowych, urody i pielęgnacji ciała, opieki zdrowotnej, domu i ogrodu. Silgan jest obecna na rynku całego świata.
Lindal Group jest czołowym światowym producentem zaworów aerozolowych na polskim rynku farmaceutycznym. Firma została założona w 1959 roku i do dziś nie przestała wprowadzać innowacji produkcyjnych. Lindal stał się jednym ze światowych liderów na rynku w technologii aerozoli.

Produkty oferowane przez Komos – Biuro Usług Technicznych i Handlowych są ciągle udoskonalane, by podnosić pozycję rynkową swoich użytkowników. Silgan i Lindal Group to liderzy w swojej branży pod względem jakości, innowacyjności i podejścia do klientów.

Nasza Oferta:

Atomizery – szeroko stosowane w przemyśle farmaceutycznym (preparaty dermatologiczne, aplikatory do nosa i gardła oraz ucha), kosmetycznym (odżywki, żele, preparaty słoneczne, mgiełki i olejki do twarzy) oraz perfumeryjnym (wody toaletowe oraz perfumy).

Spryskiwacze – wykorzystywane w produktach chemicznych gospodarstwa domowego (płyny do mycia szyb oraz inne środki czyszczące), kosmetyce samochodowej oraz w kosmetyce pielęgnacyjnej (preparaty słoneczne, odżywki do włosów). W ramach szerokiej gamy spryskiwaczy dostępne są m. in.
- wersja „bezpieczna” (Child Resistant) - do stosowania z preparatami niebezpiecznymi (certyfikat ISO 8317)
- MINI-TRIGGER - przeznaczony do produktów kosmetycznych, w tym do substancji o podwyższonej lepkości i gęstości (żeli, mleczek, olejków, balsamów).

Dozowniki – używane powszechnie w przemyśle kosmetycznym (mydła w płynie, emulsje, mleczka, żele, kremy) oraz spożywczym (syropy, sosy, produkty alkoholowe). Oferowane dozy: od 0.5 ml do 30 ml. Poza standardowymi, dostępne są także dozowniki spieniające oraz kompletne opakowania typu „airless”.
W celu zapoznania się z pełną ofertą naszych producentów zapraszamy na strony www.silgands.com oraz www.lindalgroup.com

Dane kontaktowe:
KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych
ul. St. Kierbedzia 4
00-728 Warszawa
woj. Mazowieckie, Polska
tel. +48 22 840 50 34
fax +48 22 331 52 72
e-mail: komos@komos.pl

Dane adresowe:
Kierbedzia 4
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych:
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia -> Rozpylacze
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia -> Zamknięcia z tworzyw sztucz.
  • Opakowania -> Dozowniki