KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych - logo

KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych

+48691877455

Kim jesteśmy?

Komos – Biuro Usług Technicznych i Handlowych to firma posiadająca wieloletnią tradycję. Jest to generalny przedstawiciel firmy Silgan Dispensing w Polsce.

Silgan to największy na świecie producent wszelkiego typu bezaerozolowych systemów dozowania i spryskiwania. Jest wiodącą, globalną firmą w branży opakowań. Wieloletnie doświadczenie pozwala działać w zakresie: produktów w żywności, napojów, wyrobów tytoniowych, urody i pielęgnacji ciała, opieki zdrowotnej, domu i ogrodu.

Produkty oferowane przez Komos – Biuro Usług Technicznych i Handlowych są ciągle udoskonalane, by podnosić pozycję rynkową swoich użytkowników. Silgan to lider w swojej branży pod względem jakości, innowacyjności i podejścia do klientów.

Nasza Oferta:

Atomizery – szeroko stosowane w przemyśle farmaceutycznym (preparaty dermatologiczne, aplikatory do nosa i gardła oraz ucha), kosmetycznym (odżywki, żele, preparaty słoneczne, mgiełki i olejki do twarzy) oraz perfumeryjnym (wody toaletowe oraz perfumy).

Spryskiwacze – wykorzystywane w produktach chemicznych gospodarstwa domowego (płyny do mycia szyb oraz inne środki czyszczące), kosmetyce samochodowej oraz w kosmetyce pielęgnacyjnej (preparaty słoneczne, odżywki do włosów). W ramach szerokiej gamy spryskiwaczy dostępne są m. in.
- wersja „bezpieczna” (Child Resistant) - do stosowania z preparatami niebezpiecznymi (certyfikat ISO 8317)
- MINI-TRIGGER - przeznaczony do produktów kosmetycznych, w tym do substancji o podwyższonej lepkości i gęstości (żeli, mleczek, olejków, balsamów).

Dozowniki – używane powszechnie w przemyśle kosmetycznym (mydła w płynie, emulsje, mleczka, żele, kremy) oraz spożywczym (syropy, sosy, produkty alkoholowe). Oferowane dozy: od 0.5 ml do 30 ml. Poza standardowymi, dostępne są także dozowniki spieniające oraz kompletne opakowania typu „airless”.

Dane kontaktowe:
KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych
Chełmska 21, Budynek 4/17
00-724 Warszawa,
woj. Mazowieckie, Polska
tel. +48 22 840 50 34 / +48 691 877 455
e-mail: komos@komos.pl

Dane adresowe:
00-724
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy KOMOS - Biuro Usług Technicznych i Handlowych:
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia -> Rozpylacze
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia -> Zamknięcia z tworzyw sztucz.
  • Opakowania -> Dozowniki