LDK Sp. z o.o. - logo

LDK Sp. z o.o.

Kartony mogą inspirować
Kiedy w naszej głowie rodzi się pomysł na biznes, nie powinno poprzestawać się jedynie na planach. My postawiliśmy na… kartony używane, czyli produkt ekologiczny, przyjazny środowisku, a jednocześnie tani i trwały. Naszą inspiracją byli ludzie i środowisko, coraz więcej osób zwraca uwagę na to, jakie opakowania wybiera dla swoich produktów. Rosnące zainteresowanie produktami ekologicznymi stało się dla nas bodźcem nie tylko do stworzenia firmy, ale też realizacji misji, jaką jest promowanie troski o środowisko.
Firma z zasadami i ze zdefiniowanymi wartościami

Doświadczenie – jesteśmy firmą z doświadczeniem, doskonałą znajomością procesów produkcji kartonów używanych oraz umiejętnościami, które nabywaliśmy wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa w kontekście troski o środowisko naturalne.

Zaangażowanie – kartony używane to produkt estetyczny oraz w 100% ekologiczny. Wkładamy mnóstwo pracy, aby nasz klient otrzymał ekologiczne pudełka, które usatysfakcjonują go zarówno pod względem ceny, jak również wyglądu i jakości.

Ukierunkowanie na rozwój – ekologia to wartość obecna w ludzkiej świadomości od wieków, jednak dopiero nowoczesna technologia pozwoliła osiągnąć tak ogromne korzyści w branży przetwórstwa.

Odpowiedzialność – prowadzenie biznesu w zgodzie z własnymi przekonaniami to jedna z największych satysfakcji przedsiębiorcy. Ekologia, człowiek i środowisko – stanowią fundamenty naszego biznesu.