MAR-PACK Wytwórnia Opakowań Z Folii, Maszyny

Wytwórnia Opakowań z Folii MAR-PACK została założona w 1994 roku w Chwaszczynie jako firma zajmująca się produkcją i handlem opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczonych głównie dla firm produkcyjnych, handlowych i reklamowych. Do dzisiaj jest to wiodący profil naszej działalności.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań miękkich z folii LDPE. Poczyniliśmy w tym zakresie wiele starań, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą i doradztwem przy doborze odpowiednich opakowań foliowych.

Wyroby są wykonywane z zastosowaniem technologii cięcia, zgrzewania i drukowania z produkowanych we własnym zakresie rękawów, półrękawów i taśm polietylenowych.

Jako producent mamy możliwość dostosować się do wszelkich wymagań klienta pod względem wymiaru i grubości zamawianego towaru.

Sprzedaż maszyn

Od 1997 roku rozszerzyliśmy działalność i rozpoczęliśmy sprzedaż maszyn sprowadzanych z Włoch, służących do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz maszyn do recyklingu odpadów poprodukcyjnych z tworzyw sztucznych. Dla naszych klientów organizujemy Misje Handlowe do firm włoskich, sprzedających oferowane przez nas maszyny.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

* linie do recyklingu
* linie do regranulacji
* zgrzewarki automatyczne
* linie do produkcji folii
* drukarki fleksograficzne